top of page

Завдання 2

Село! І серце одпочине:
Село на нашій Україні —
Неначе писанка, село.
Зеленим гаєм поросло.
Цвітуть сади, біліють хати,
А на горі стоять палати,
Неначе диво. А кругом
Широколистії тополі,
А там і ліс, і ліс, і поле,
І сині гори за Дніпром.
Сам Бог витає над селом.

Чудовий вірш про мальовничу нашу країну – УКРАЇНУ!

В цьому вірші український поет порівнює красу українського села з писанкою, чудовим витвором мистецтва. Автору цього вірша по всій планеті встановлені пам’ятники.

   Художник, який намалював цю картину, був портретистом поета, який написав цей вірш.Творча спадщина митця налічує майже 3,5 тис. полотен(підказка у підручнику Мистецтво 8 кл, стор.171) 

  Ці поетичні рядки запрошують нас до подорожі Україною та світом, щоб познайомитись з пам’ятними знаками українській писанці. Давайте разом створимо цікаву пям'ятку про місцезнаходження ціх витворів мистецтва. Для цього вам потрібно знайти на просторах Інтернету та розмістити на віртуальній дошці фото пам’ятника і написати де він знаходиться. Також можна додати фото з експозицій писанок, які відбуваються у багатьох містах перед Великоднем.

Тому скоріше до роботи. Успіху в нових звершеннях!

1. Вам потрібно дізнатись ім’я та прізвище поета. (1 бал)

2. Встановити особу художника - портретиста який написав цю картину. (1 бал)

3.Знайти інформацію про один з таких пам’ятників та розмістити його фото з описом місцезнаходження на віртуальній дошці Padlet. Так як пам’ятників може бути менше чим учнів, які приймають участьу веб-квесті, то ви можете розмістити однакові відомості про пам’ятник, але додати ще якусь цікаву інформацію про нього. (Як розмістити повідомлення читайте тут). Обов’язково вказати своє ім’я та прізвище. (2 бали)

Не забудьте заповнити форму та відправити відповіді.

N.B. " Цей художник у живописі - як Кобзар в літературі"

Тут

Для зручності перейдіть за посиланням
bottom of page